سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > کلنگ زنی زورخانه شهرک فجر نیروی زمینی سپاه برگزار شد + تصاویر
 


  چاپ        ارسال به دوست

کلنگ زنی زورخانه شهرک فجر نیروی زمینی سپاه برگزار شد + تصاویر

مراسم کلنگ زنی زورخانه شهرک فجر نیروی زمینی سپاه با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و رییس هیئت زورخانه ای نیروهای مسلح برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، مراسم کلنگ زنی زورخانه شهرک فجر نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، مراسم کلنگ زنی زورخانه شهرک فجر نیروی زمینی سپاه با حضور سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و رییس هیئت زورخانه ای سپاه و نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم همچنین سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نزسا و سایر مسئولین نیروی زمینی سپاه حضور داشتند.

سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پور جمشیدیان در این مراسم گفت: شهرک فجر یک شهرک نمونه و الگو در مجموعه شهرک های نیروهای مسلح بوده است و اگر می خواهیم این شهرک همچنان الگو باشد باید هزینه کنیم.

وی گفت : آنچه که این شهرک را از سایر شهرک ها متمایز می کند ؛ توجه به موضوعات فرهنگی_اجتماعی است.

معاون هماهنگ کننده نزسا با بیان اینکه لازم است تا یک فضایی برای ورزش بانوان ایجاد شود ؛ عنوان داشت : ما برای این موضوع دستورات لازم را ابلاغ کردیم  تا مقدمات آن فراهم شود.

سردار پورجمشیدیان تاکید کرد : انتظار ما این است که ظرف دو ماه آینده یک فضای ورزشی  مناسب برای ورزش بانوان نیز راه اندازی و مجهز شود.

وی گفت : باید بهترین زورخانه در شهرک فجر نیروی زمینی ساخته شود تا استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات در سطح نیروهای مسلح و کشور را داشته باشد.

در ابتدای مراسم سرهنگ پاسدار حمید باقری دبیر هیئت نیروهای مسلح گزارشی از روند اجرایی کار را ارائه نمود و عنوان نمود این زورخانه به عنوان یکی از بزرگترین زورخانه های کشور با گود قطر 10 متر.مهمانسرا و خوابگاه.گنجایش تماشاچی تا 400 نفر.سرویس های بهداشتی و دوش و رختکن و ....خواهد بود.


٠٩:١٩ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٤٣٢٧١    /    تعداد نمایش : ٢٨خروج