سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه: شهدای ورزشکار الگوی خوبی برای آحاد مختلف جامعه هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه: شهدای ورزشکار الگوی خوبی برای آحاد مختلف جامعه هستند

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: بدون تردید شهدای ورزشکار الگوی بسیار خوبی برای آحاد مختلف چامعه به شمار می روند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج به نقل از پایگاه خبری مرصاد اسپورت، سردار بهمن ریحانی در یادواره شهیدان شاخص ورزش کشور داریوش ریزوندی و محمود شهبازی که در اسلام آبادغرب برگزار شد، اظهار کرد: این دو شهید والامقام در اوج جوانی و اقتدار به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و جانشان را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند.

سردار ریحانی همچنین با اشاره به رشادت مردم اسلام آبادغرب در دوران دفاع مقدس، افزود: آن ها کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشتند و نام خود را جاودانه کردند.

وی ادامه داد: رزمندگان گردان حمزه اسلام آبادغرب در طول جنگ تحمیلی و در عملیات مرصاد رشادت های بسیاری از خود نشان دادند تا یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتد.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: مردم اسلام آبادغرب امروز هم با همان بصیرت همیشگی گوش به فرمان رهبری در خط انقلاب و ولایت فقیه حرکت می کنند.

سردار ریحانی تصریح کرد: تا زمانی که گوش به فرمان ولایت باشیم دشمنان هیچ گزندی نمی توانند به انقلاب و نظام اسلامی وارد کنند.

وی در پایان از تمامی افرادی که برای برگزاری یادواره شهدای شاخص ورزش کشور تلاش کردند، قدردانی کرد.


٠٩:١٤ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٤٣٢٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٦خروج