سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > مریم هاشمی: امیدوارم چهارمین طلای جهانی ام را با کمک امام حسین (ع) در روسیه کسب کنم
 


  چاپ        ارسال به دوست

مریم هاشمی: امیدوارم چهارمین طلای جهانی ام را با کمک امام حسین (ع) در روسیه کسب کنم

 ملی پوش بسیجی وزن 70- کیلوگرم ووشوی ایران گفت:امیدوارم با کمک امام حسین (ع)، بتوانم چهارمین مدال طلای خود را از مسابقات جهانی روسیه کسب کنم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج به نقل از پایگاه خبری مرصاد اسپورت، مریم هاشمی ملی پوش بسیجی ووشوی ایران اظهار داشت: خوشبختانه شرایط آمادگی خوبی دارم و پس از پشت سرگذاشتن چند مرحله اردوی آمادگی شرایط خوبی برای حضور در مسابقات جهانی دارم.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی یکی از سخت ترین رقابت ها برای ورزشکاران است و کسب مدال در آن بسیار دشوار است.

هاشمی خاطرنشان کرد: با این حال و با توجه به شناختی که از خود دارم بسیار امیدوارم صاحب چهارمین مدال طلای خود از مسابقات جهانی شوم.

ملی پوش کرمانشاهی تیم ووشوی بانوان ایران گفت: این مسابقات با برگزاری ایام محرم و عزاداری حضرت امام حسین (ع) مصادف شده است.

وی تصریح کرد: من و همه ملی پوشان با توسل به امام حسین (ع) در رقابت های جهانی حاضر خواهیم شد و مطمئن هستیم آن حضرت به توسل ما پاسخ گفته و می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

هاشمی ادامه داد: در مسابقات گذشته و در رویدادهای مهم جهانی و بین المللی تاکنون نبوده که بدون توسل به ائمه اطهار در میدان مسابقه حاضر شوم.

وی گفت: اگر در سه دوره متوالی رقابت های جهانی (سال های 2011، 2013 و 2015) موفق به کسب مدال طلا شدم به خاطر لطف و عنایت خداوند و محبت اهل بیت (ع) بوده است.

هاشمی در پایان گفت: این بار نیز با تول به سرور و سالار شهیدان در رقابت های جهانی حاضر شده و امیدوارم دست پر صحنه مسابقات را ترک کنم.

رقابت های جهانی 2017 ووشو از هفتم مهر در کازان روسیه برگزار و مای پشوان ایران به مصاف حریفان خود می روند.


١٢:٥١ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٤٢٩٤١    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج